Városi Visszhang Szentes» Blog-archívum » Kiemelkedő középiskolás teljesítmények

Kiemelkedő középiskolás teljesítmények

Szentes Város Önkormányzata idén is köszöntötte a megyei és országos tanulmányi versenyeken, valamint a diákolimpián kimagasló sikereket elért diákokat és felkészítő tanáraikat. Alább a középiskolások eredményeit olvashatják:

Horváth Mihály Gimnázium
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Varjú Dóra (9. évf.) Országos Francia Szavalóversenyen 3., az Országos Francia nyelvi Tanulmányi Versenyen a 2016/2017-es tanévben 3., a 2017/2018-as tanévben 2. helyezést ért el Tóthné Antonjuk Krisztina, Ráfiné Gáspár Annamária,
Ráfi Anna Réka (11. évf.) Szép Magyar Beszéd Versenyen Kazinczy emlékérmet kapott, az Országos Francia nyelvű Szavalóversenyen 1. helyezést ért el Vánkay Edina Sarolta, Tóthné Antonjuk Krisztina
Csobánczi Szabolcs (11. évf.) Német Szövegértési Versenyen 2. helyezést ért el Ráfi Dénes
Kozma Kata (11. évf.) Német Szövegértési Versenyen 2. helyezést ért el Volosinné Lucza Éva, Gál Anikó
Andrikó Anett és Merina Camacho Anhela (11. évf.) Francia Dalversenyen duóban 2. helyezést, Anett a nemzetközi alversenyen 2. helyezést ért el Sophie Bonneau
Endrédi Luca, Kun-Szabó Regina, Ráfi Anna Réka, Lustyik Máté csapatban Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen országos 1. helyezést ért el. Ráfi Dénes, Vánkay Edina Sarolta, Füsti-Molnár Zsuzsanna
11. D osztály Országos Diákszínjátszó Találkozón arany minősítést kapott Szebeni Zoltán

Felkészítő pedagógusok: Tóthné Antonjuk Krisztina, Vánkay Edina Sarolta, Ráfi Dénes, Volosinné Lucza Éva, Gál Anikó, Sophie Bonneau, Füst-Molnár Zsuzsanna, Szebeni Zoltán.

FM ASzK- Bartha János Kertészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
László Erika (11. évf.) Kertész Szakma Kiváló Tanulója Versenyen 3. helyezést ért el Kérdő Julianna Gabriella
Felföldi Fanni, Tapodi Dániel, Lévai Zsanett (10. évf.) csapatban “Hagyomány- Ízek Régiók-Országos Tudományos Diákkonferencián 3. helyezést ért el Sinka Jánosné
Nagy Attila (12. évf) Ágazati és Ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyén 3. helyezést ért el Kádár Judit
Kelemen Dávid, Szécsényi Attila (13. évf.) EuroSkills 2018 Budapest magyar kertépítő döntőjében 3. helyezést ért el Kádár Judit
Csernus-Lukács Ábel, Püski László Attila, Szécsényi Attila, Tóth Flóra (13. évf.) csapatban OMÉK 2017 Országos Kertépítő Versenyen 2. helyezés Kádár Judit

Felkészítő pedagógusok: Kérdő Julianna Gabriella, Sinka Jánosné, Kádár Judit.

 

Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Csapat tagjai Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Sarkadi-Nagy Lívia Petra, Tartóczki Zsanett, Trényi Edina (10. évf.) csapatban Corvinus Egyetem Jövőt Építők Generációja Középiskolai Versenyén 2. helyezést ért el Sebesiné Kulcsár Krisztina és Szigetiné Mészáros Zsuzsanna
Faur Kata, Sipos Réka, Sarkadi-Nagy Lívia Petra (10. évf.) csapatban Veszprémi Egyetem Marketing Challange Day Középiskolai Versenyen 1. helyezést értek el a Prezentációjukkal Sebesiné Kulcsár Krisztina
Felkészítő pedagógusok: Sebesiné Kulcsár Krisztina, Szigetiné Mészáros Zsuzsanna.

Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Csapat tagjai Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Kiss Benedek (12. évf.), Lázár Csanád és Takács Bence (10. évf.) csapatban Bakonyi Bitfaragó Bajnokságon országos 1. helyezést ért el Vígh Attila

Felkészítő pedagógus: Vígh Attila.

 

 

Hódmezővásárhelyi SZC Zsoldos Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Tanuló neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Mogyorósi Lili (10. évf.) Hazafias Költészet a magyar irodalomban Kárpát-medencei Versmondó Versenyen 3. helyezést, a Kányádi Sándor Versmondó Versenyen 1. helyezést ért el Molnár Szilvia

Felkészítő pedagógus: Molnár Szilvia.

(Fotók: Dömsödi Teréz)

Itt lehet hozzászólni !

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni.