Maty-éri Szenior Hosszútávúszóverseny

A SZEDER Sportegyesület és a CSOMSZISZ szervezésében a hétvégén rendezték meg az idei évad utolsó nyílt vizes versenyét, a Maty-Éri Szenior Hosszútávúszóversenyt a Szegedi Olimpiai Központban. Bár az időjárás igen szeszélyes volt a hétvégén, a szervezők végül úgy döntöttek, elindítják az úszókat, és mint végül kiderült, a körülmények kegyesek voltak a sportolókhoz, így egy kiváló hangulatú szombatot zártak a résztvevők. A versenyről nem hiányozhattak a Szentesi Delfin ESC úszói sem, 6 versenyző vágott neki a 3 km-es távnak.

Aranyat hozott az Ezüst-tó Melkuhn Dezsőnek

Mint arról már hetek óta beszámoltunk, a Szentesi Delfin ESC úszója, Melkuhn Dezső több ízben is megmérette magát a szerb nyíltvizi úszóbajnokságon. Szeptember 9-én a sorozat utolsó állomásán is rajthoz állt a szentesi szenior úszó, 3 km-en a 80+-os korcsoportban első helyezést szerzett, ezzel pedig az összesített versenyt is megnyerte korcsoportjában.