Borbélyhoz járhatnak a szentesi férfiak – Régi értékek mai köntösben a Barberben

Ádám borotválás közben.

A Kossuth utcai Dancsó Erika Szalon október 15-én megnyitotta a korábbi virágbolt helyén Barber részlegét, ami eddig a Dancsó Erika Szalon emeletén fogadta férfi vendégeit, de kinőtték. Az új műhelyben 4 fiatal fodrász fogadja a vendégeket.
Dancsó Erika fodrászmester, a műhely tulajdonosa érdeklődésemre elmondta, hogy a férfi vendégeik szolgáltatásit szerették volna emelni. Ezért a férfias környezet mellett üdítők, energiaitalok, csapolt Heineken alkoholos és mentes sör is fogyasztható. A férfi vendégek önbizalom építő komfortérzetéért, kikapcsolódása érdekében így a szépítő, pihentető szolgáltatások már elérhetőek hétköznap 8.00 és 20.00 óra, valamint szombaton 9.00 és 14.00 óra közötti nyitvatartási időben, akár bejelentkezés nélkül is.
Időpontfoglalás 06-30/335-9578 telefonszámon, vagy a nap 24 órájában online is lehetséges, a www.bwnet.hu Barber Műhely oldalon. Akár bejelentkezés nélkül is a Kossuth utca 32 szám alatt is lehetséges.


Megtudtuk továbbá, hogy a szentesi Barber szalon az első magyarországi Redken referencia-szalon. – Egyedi külsőt igyekeztünk kialakítani, és a fodrászaink szakirányú képzése is az egyediségre irányult, a jövőben is folyamatos. Félévente új kollekciót állítunk össze, amiben bemutatják Kollégáink az aktuális férfi divat hajvágásokat– mondta Dancsó Erika.
Megkérdeztük a munkatársakat, mit jelent számukra ez az új kihívás?
Ádám, akinek az édesanyja is a szalon munkatársa, a Barber részleg vezetője. 3 éve Dancsó Erika tanítványaként a szalonban tanulta meg a szakma fortélyait. A legfontosabb céljának a szalon vendégkörének bővítését, elégedettségük megteremtését tartja.
Bence, Gyuláról a bankszakmából érkezett a fodrász pályára. Mindig is ez volt a vágya. Pesten tanult, de a szalonban szerezte szakmai tapasztalatait. Célja a fodrász szakmában elérhető fejlődés, nevet szerezni és akár versenyeken is helytállni- mondta.
Kökény Ferenc hagyatékai alapján tanulta a szakmát a Zsidró Szalonban Feca. Politológus végzettséget szerzett korábban, de mivel saját magát is szereti jól érezni, szeret jól kinézni, ezt az érzést szeretné más férfiak számára is átadni. A szakmai fejlődésért és a vendégek megelégedéséért vállalta az új hivatását.
Noémi, a részleg hölgy tagja gyermekkori álmát valósítja meg a férfifodrász szakmában. Közelebb áll hozzá a férfi hajvágás, azonban a hölgyfodrászatban is fejlődni szeretne. A munkatársakat régebb óta ismeri, ezért meggyőződése, a jó kollegiális kapcsolat eredményes lesz.


Dancsó Erika fodrászmester, tulajdonos hozzátette, a négy fiatal különböző színes egyéniség, személyiségük jól kiegészíti egymást. S végül még egy érdekes hír, mondta Erika, hogy november 15-én Szépészeti Oktatási Központ nyílik a Kála áruház emeletén, amely nemcsak a kezdő fodrászok, kozmetikusok, kéz és lábápoló szakmáknak biztosít helyszínt, hanem a végzett szakemberek számára is folyamatos továbbképzéseknek, szemináriumoknak lesz a helyszíne városunkban.
-dite-

A Kossuth utcai Dancsó Erika Szalon október 15-én megnyitotta a korábbi virágbolt helyén Barber részlegét, ami eddig a Dancsó Erika Szalon emeletén fogadta férfi vendégeit, de kinőtték. Az új műhelyben 4 fiatal fodrász fogadja a vendégeket.
Dancsó Erika fodrászmester, a műhely tulajdonosa érdeklődésemre elmondta, hogy a férfi vendégeik szolgáltatásit szerették volna emelni. Ezért a férfias környezet mellett üdítők, energiaitalok, csapolt Heineken alkoholos és mentes sör is fogyasztható. A férfi vendégek önbizalom építő komfortérzetéért, kikapcsolódása érdekében így a szépítő, pihentető szolgáltatások már elérhetőek hétköznap 8.00 és 20.00 óra, valamint szombaton 9.00 és 14.00 óra közötti nyitvatartási időben, akár bejelentkezés nélkül is.
Időpontfoglalás 06-30/335-9578 telefonszámon, vagy a nap 24 órájában online is lehetséges, a www.bwnet.hu Barber Műhely oldalon. Akár bejelentkezés nélkül is a Kossuth utca 32 szám alatt is lehetséges.
Megtudtuk továbbá, hogy a szentesi Barber szalon az első magyarországi Redken referencia-szalon. – Egyedi külsőt igyekeztünk kialakítani, és a fodrászaink szakirányú képzése is az egyediségre irányult, a jövőben is folyamatos. Félévente új kollekciót állítunk össze, amiben bemutatják Kollégáink az aktuális férfi divat hajvágásokat– mondta Dancsó Erika.


Megkérdeztük a munkatársakat, mit jelent számukra ez az új kihívás?
Ádám, akinek az édesanyja is a szalon munkatársa, a Barber részleg vezetője. 3 éve Dancsó Erika tanítványaként a szalonban tanulta meg a szakma fortélyait. A legfontosabb céljának a szalon vendégkörének bővítését, elégedettségük megteremtését tartja.
Bence, Gyuláról a bankszakmából érkezett a fodrász pályára. Mindig is ez volt a vágya. Pesten tanult, de a szalonban szerezte szakmai tapasztalatait. Célja a fodrász szakmában elérhető fejlődés, nevet szerezni és akár versenyeken is helytállni- mondta.
Kökény Ferenc hagyatékai alapján tanulta a szakmát a Zsidró Szalonban Feca. Politológus végzettséget szerzett korábban, de mivel saját magát is szereti jól érezni, szeret jól kinézni, ezt az érzést szeretné más férfiak számára is átadni. A szakmai fejlődésért és a vendégek megelégedéséért vállalta az új hivatását.
Noémi, a részleg hölgy tagja gyermekkori álmát valósítja meg a férfifodrász szakmában. Közelebb áll hozzá a férfi hajvágás, azonban a hölgyfodrászatban is fejlődni szeretne. A munkatársakat régebb óta ismeri, ezért meggyőződése, a jó kollegiális kapcsolat eredményes lesz.
Dancsó Erika fodrászmester, tulajdonos hozzátette, a négy fiatal különböző színes egyéniség, személyiségük jól kiegészíti egymást. S végül még egy érdekes hír, mondta Erika, hogy november 15-én Szépészeti Oktatási Központ nyílik a Kála áruház emeletén, amely nemcsak a kezdő fodrászok, kozmetikusok, kéz és lábápoló szakmáknak biztosít helyszínt, hanem a végzett szakemberek számára is folyamatos továbbképzéseknek, szemináriumoknak lesz a helyszíne városunkban.
-dite-

Itt lehet hozzászólni !

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni.