Március 15-én városunkban

Szablyavívó bemutató is lesz Szentesen a Március 15. ünnepségek sorában, íme a részletek:

“Ide veled , régi kardunk!”🤺   Március 15. Nemzeti Ünnepünk igazán méltó időpont a 2012-ben alapított MAGYAR SZABLYAVÍVÓ EGYESÜLET március közepén nyíló szentesi Iskolájának tagtoborzó bemutatójára.   2020. március 15-én, vasárnap 15:00 órakor várnak szeretettel mindenkit a Szecessziós Ház kávézójába, ingyenes Szablyavívó bemutatónkra. Kipróbálási, beiratkozási lehetőség, ismerkedés a szablyavívással, védőfelszerelésekkel, a szablyavívás kialakulásának történelmével, vívástörténeti könyvekkel, szablyavívókkal.

Egy hozzászólás “Március 15-én városunkban” bejegyzésre

  1. Dömsödi Teréz:

    A MÁRCIUS 15. KÖZPONTI ÜNNEPSÉG A KORONAVÍRUS JÁRVÁNYRA VONATKOZÓ ELJÁRÁSI SZABÁLYOKRA FIGYELEMMEL ELMARAD!

Itt lehet hozzászólni !

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni.