Városi Visszhang Szentes» Blog-archívum » A tanév legeredményesebb általános iskolás diákjai

A tanév legeredményesebb általános iskolás diákjai

Szentes Város Önkormányzata idén is köszöntötte a megyei és országos tanulmányi versenyeken, valamint a diákolimpián kimagasló sikereket elért diákokat és felkészítő tanáraikat. Alább az általános iskolások eredményeit olvashatják:

Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Osztreluczki Anett és Nagyiván Jázmin

(6. évf.)

Duó Dallam nélkül egyházmegyei páros szavalóversenyen 3. helyezést ért el a 2016/2017-es tanévben Döméné Kardos Ágnes
Szobota Léna (6. évf.) “Szép Magyar Beszéd” versenyen megyei 2. helyezést ért el, a Duó Dallam nélkül egyházmegyei páros szavalóversenyen a 2016/2017-es tanévben Janó-Szegi Eszter Lucával 2. helyezést ért el.
Janó-Szegi Eszter Luca (6. évf.) “Szép Magyar Beszéd” versenyen megyei 3. helyezést ért el, a Duó Dallam nélkül egyházmegyei páros szavalóversenyen a 2016/2017-es tanévben Szobota Lénával 2. helyezést ért el.
Gáspár Jázmin (7. évf.) és Cseh Marcell (8. évf.) Duó Dallam nélkül egyházmegyei páros szavalóversenyen 1. helyezést ért el a 2016/2017-es tanévben Kissné Rózsavölgyi Tímea és Döméné Kardos Ágnes
Janó-Szegi Eszter Luca, Nagyiván Jázmin, Bugyi Réka Tímea, Sebesy Gréta és Szobota Léna csapatban A Tiszán innen, Dunán túl” népdaléneklési versenyen az 5-6. évfolyamosok között 1. helyezést értek el Vajdáné Balogh Ida

Felkészítő pedagógusok: Döméné Kardos Ágnes, Kissné Rózsavölgyi Tímea, Vajdáné Balogh Ida.

Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Mihály Ruben (2. évf.) Megyei alsó tagozatos Petőfi szavalóversenyen versenyen 2. helyezést ért el Darabosné Horváth Ildikó

Felkészítő pedagógus: Darabosné Horváth Ildikó.

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Varga Péter (2. évf.) Megyei alsó tagozatos matematika versenyen 3. helyezést ért el Grecsóné Ambrus Edit
Héjja Norbert, Rickert Dávid, Varga Péter (2. évf.) Zrínyi Ilona Matematika Csapatversenyen megyei 1. helyezést ért el Grecsóné Ambrus Edit, Slégerné Szalai Irén,

Vincze Gabriella

Gyerkó Anna (3. évf.) Megyei alsó tagozatos matematika versenyen 2. helyezést ért el Szabó-Hankó Judit
Molnár Mónika (4. évf.) Megyei Helyesírási Versenyen 2. helyezést ért el Siposné Vincze Andrea
Takács Aletta (5. évf.) Makkosházi Matematika Versenyen megyei 3. helyezést ért el Lucza László
Fekete-Nagy Hanna (7. évf.) “Szép Magyar Beszéd” verseny regionális fordulóján a Kazinczy jelvény bronz fokozatát kapta Tóthné Hlavács Mária
Szepesi Dorina (8. évf.) Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny országos döntőjében 2. helyezést ért el Sántháné Deim Alíz
Szalai Virág (8. évf.) Bókay Árpád Országos Biológia Versenyen 1. helyezést ért el Janiga Lászlóné
Kocsmár Szabolcs, Szalai Virág, Szebeni Gergő (8. évf.) csapatban Curie Környezetvédelmi Emlékversenyen országos 1. helyezést ért el Balogh Terézia,

Janiga Lászlóné

Felkészítő pedagógusok: Grecsóné Ambrus Edit, Slégerné Szalai Irén, Vincze Gabriella, Szabó-Hankó Judit, Siposné Vincze Andrea, Lucza László, Tótné Hlavács Mária, Sántháné Deim Alíz, Janiga Lászlóné, Balogh Terézia.

Kiss Bálint Református Általános Iskola
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Kiss Robin (3. évf.) Református Iskolák Országos Mesemondó Találkozóján arany minősítést ért el Molnárné Bodnár Henrietta
Melkuhn Máté (5. évf.) Megyei Petőfi Szavalóversenyen 1. helyezést ért el Hering Ferencné
Molnár Róza (6. évf.) Egyházi Népének Versenyen és az Adventi Szavaló- és Dicséreténeklő Versenyen 1. helyezést ért el Farkas Márta
Garai Gergő és Szabó Lázár (4. évf.) XII. Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Versenyen 3. helyezést ért el Nagypál Julianna
Kis Levente (6. évf.) XII. Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Versenyen 3. helyezést ért el Nyíri Dániel
Bartha Levente (6. évf. XII. Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Versenyen 3. helyezést ért el Nagypál Julianna
Tabajdi Zétény (6. évf.) XII. Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Versenyen 3. helyezést ért el
Nyíri Boglárka és Jancsovics Dóra (8. évf.) XII. Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Versenyen 3. helyezést ért el
Jancsovics Dóra (8. évf.) Református Iskolák Országos Német nyelvi Versenyén 1. helyezést ért el Dimákné Sebők Veronika
Vígh Doris Zorka (8. évf.) Német nyelvű szövegértési versenyen megyei és a Református Iskolák Országos Német nyelvi Versenyen 1. helyezést ért el
Szalaji Gábor (7. évf.) Meleg István Kémia Versenyen megyei 3. helyezést ért el Horvát József
Rácz Huba Gergő (8. évf.) Meleg István Kémia Versenyen megyei 1., a Lila Vegyész Bajnokságon országos 1. helyezést ért el
Csatlós Vencel és Niethammer Tamás (8. évf.) 13 és 14. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Versenyen is 1. helyezést ért el. Niethammer Zoltán
Grosics Gergő, Nagy Döme, Őze Virág (5-6. évf.) csapatban Református Iskolák Országos Kézműves Találkozóján arany minősítést ért el. Horvát Mária
Agócs Vince, Csatlós Vencel, Rácz Huba Gergő (7-8. évf.) csapatban Curie Környezetvédelmi Versenyen országos 3. helyezést ért el. Négyesi Judit
A Kiss Bálint Református Általános Iskola Zengő Kórusa Éneklő ifjúság Hangversenyen arany minősítést ért el Farkas Márta

Felkészítő pedagógusok: Molnárné Bodnár Henrietta, Hering Ferencné, Farkas Márta, Nagypál Julianna, Nyíri Dániel, Dimákné Sebők Veronika, Horvát József, Niethammer Zoltán, Horvát Mária, Négyesi Judit.

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Molnár Emma (3. évf.) Megyei alsó tagozatos helyesírási versenyen 1. helyezést ért el Szilágyi Gyöngyi
Birkás Boglárka és Nagy Míra (3- évf.) Egyházi Népének Versenyen 3. helyezést ért el Csiszárné Bánszegi Zsuzsanna
Rapos Tímea és Szőke-Török Maja (4. évf.) Duó Dallam nélkül egyházmegyei páros szavalóversenyen 2. helyezést ért el Ádorné Ruska Ella
Csernák Dániel és Molnár Milán (5. évf.) Duó Dallam nélkül egyházmegyei páros szavalóversenyen 2. helyezést ért el Valamennyi tanuló esetében: Ráfiné Gáspár Annamária

 

Bugyi Melinda Kitti és Szabó Luca (5. évf.) Duó Dallam nélkül egyházmegyei páros szavalóversenyen 3. helyezést ért el
Szabó Luca (5. évf.) “Szép Magyar Beszéd” versenyen megyei 1. helyezést ért el
Kun-Szabó Kristóf (5. évf.) Országos Francia nyelvű szavalóversenyen 1. helyezést, az Országos Francia nyelvi tanulmányi versenyen 3. helyezést ért el
Surányi Alexandra (6. évf.) Országos Francia nyelvű szavalóversenyen 3. helyezést ért el

Felkészítő pedagógusok: Szilágyi Gyöngyi, Csiszárné Bánszegi Zsuzsanna, Ádorné Ruska Ella, Ráfiné Gáspár Annamária.

Fotók: Dömsödi Teréz

Itt lehet hozzászólni !

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni.