Hajós Alfréd Emlékúszás

Hajós Alfréd kiváló olimpikon úszó.Hajós Alfréd 1896. április 11-én, éppen 120 éve, Athénban nyert olimpiai bajnoki címet 100 és 1200 méteres úszásban. Ennek emlékére idén is – az elmúlt évek hagyományát felújítva – a Magyar Szenior Úszók Országos Szövetsége úgynevezett „postaversenyt” hirdetett.

Az  1200 m-es távot 8 éves kortól bárki leúszhatta. Országos korcsoportos összesítésben a 270 résztvevőből 40 szentesi induló volt. A következő 20 versenyző végzett dobogós helyen.
I. helyezett : Sóti Richard , Lucz Imre, Tóth Gyula, Lukács Dorián, Pellei Kristóf, Toldi Júlia.
II. helyezett : Tóth Lászlóné, Melkuhn Dezső, Czirbus Olivér, Lukács Ábel, Kókai Tibor, Farkas Kristóf, Radovan Latidovic, Somogyi Balázs, Weszelovszky László.
III. helyezett : Kupcsik Éva, Lőrincz Gábor, Nagy Márton, Luka Sekulic, Varga-Kis Katalin.
Okleveleiket, aki még nem vette volna át, az Üdülőközpont pénztárában átvehetik.